STAF


Directeur / Bestuurder 
Loek Sijbers

Hoofd Cultuureducatie 
Karen Broekhuis
Bas Verberk

Hoofd Theater en Buro Expeditie
Sandra Broekmans

Hoofd Bedrijfdsvoering
Kees Büster

Hoofd Marketing & Communicatie
Bram Reiniers

Teamleider Dans
Agaath Verspeten
Laura van Sonsbeek

Teamleider MusicAllFactory
Anne-Marijn Smulders

Medewerkers Marketing & Communicatie
Bregje Delrue (interim)
Naomi Bimbergen
Liselot van de Voort (stagiair) 

ADMINISTRATIE


Hoofd Administratie
Kees Büster 

Klantenservice/receptie
Thea Akkermans
Yvonne Brockbernd 
Tula Inderson

Cursistenadministratie
Liesbeth Mols-Verhoeven

Financiële administratie
Anouk van den Eijnden
Mitch van Grinsven

Personeels- en salarisadministratie
Bettina Boor

FACILITAIR


Planning & Verhuur
Floris van den Heuvel

Teamleider  Facilitaire Zaken
Ruud van Hoppe 

Teamleider Techniek
Jeroen Smeets

Medewerker Techniek
Ewout Willems
Luc Verheggen (assistent)

Vrijwilliger Techniek
Bas Kolen

Medewerkers Beheer
Eric van Esch
Rob van Gestel
Floris van den Heuvel
Paquito Moniz
Jan Ophuis

Vrijwilligers Beheer
Bas Kimman
Thomas Slieker

Klantenservice/receptie
Thea Akkermans
Yvonne Brockbernd 
Tula Inderson

ICT
Leony Arendsen 

MUZIEKMAKERS 


Rosalyn van Aerts-de Groot

blokfluit / oriëntatie / kindertheorie / kindercursussen / ensemble

Pieter Bast
slagwerk / jazz workshops / bandworkshop XL

Lieke Beens
muziekonderwijs

Jeroen van Beers
accordeon / oriëntatie

Lucas Beukers
contrabas / basgitaar/ workshop pop / bandworkshop XL

Cobi Bol
slagwerk / djembe/ Ratjetoe orkest / slagwerktheorie, oriëntatie

Ben Boogaard
elektrisch gitaar / basgitaar / workshop pop

Ronald Boons
piano

Daniel Platje
dirigent Budding Sound Bigband

Monique van Dinther
keyboards / bandworkshop XL / workshop pop

Louise Donker
kinderkoor, M4U

Peter van Dorst
elektrisch gitaar

Floor van Duijsen
fagot

Jos van den Dungen
viool / regionaal orkest

Margaret Forrest
harp / harpensemble, kunstmix, muziek in beweging

Arno Francke
piano lichte muziek

Thomas van Geelen
cello

Wim Glorius
dwarsfluit

Dilaver Göktas
saz / darbuka

John Groeneveld
hobo

Paul Hagenaars
gitaar / gitaarensemble

Quirien Hagens
cello

Jacqueline Hamelink 
cello

Bart van Halteren
elektrisch gitaar

Marcel Hartendorp
saxofoon

Guus van der Heijden
dwarsfluit

Daniël Held
kamermuziek

Frank Hermans
zang

Paul Hoogenboom
klarinet / klarinetensemble

Jeroen van den Hurck
elektrisch gitaar / bandworkshop XL / workshop pop / poptheorie

Joosje Jochems
Coördinator RAAC / zang pop / bandworkshop XL 

Charlotte Knippenberg
viool / strijkorkesten

Mella Klaessen
onderwijsprojecten

Maartje Knoop
docent muziek cultuuronderwijs

Odette Kolen-van de Korput
dwarsfluit

Bart Mathijssen
onderwijsprojecten

Rob Nederlof
piano / clavecimbel / pianobegeleiding / pijporgel

Susannah Nieuwenhuizen
viool

Gert Oude Sogtoen
piano / pianobegeleider

Hadewych Peters
klarinet / oriëntatie

Valérie Rijckmans
harp

Kim Roosendaal - Verwater
onderwijsprojecten

Lauran van der Sanden
sax-o-factory 

Hans Sparla
trombone / bariton / euphonium

Jules Stoffels
gitaar

Harry Swinkels
zelf muziek schrijven / theorie

Mark van Tilborg
slagwerk

Ruud Verkoeijen
keyboard

Frank Vugs
saxofoon / klarinet / theorie

Margreet Wink
piano / kindercursus piano

Niek Jacobs
Trompet

URBAN HOUSE & DANSMAKERS 


Jody Geijsendorpher

Heels

Anna Bolte
Capoeira

Marie-Louise van Erve
Kleuter-/ kinderdans / klassiek ballet / dansmix / jazzdance / voorstellingsgroepen Cumbre, Prima Vera, Danza

Cathelijne de Graaff
Peuter-/ kleuter-/ kinderdans / kinderballet / dansmix / klassiek ballet / jazzdance / modern / voorstellingsgroep F-Fact

Simone Houben
Kleuter-/ kinderdans / klassiek ballet / jazzdance / dancefit

Esther Berkhout
Klassiek ballet jongeren

Ivan Marin Guarin
Latin Dance

Breanne Martina
Urban Styles

Sandrijn Pinxt
Streetdance / voorstellingsgroep streetdance Strike Back

Navin Roepan
Breakdance

Nina Ruge
Onderwijsprojecten

Monique Sanders
Klassiek ballet / tapdance
 
Sacha van der Graaf
Onderwijsprojecten

Janine Lamm - Kousemaker
Reinhild Haun
Pianobegeleiding

MUSICALLFACTORY


MusicAllFactory - Volwassenen

Ezra van Nassauw
Correpetitie

Tom Dicke
Correpetitie

Annerieke Groen
Spel/Regie

André van Hest 
Spel/Regie

Edward Hoepelman
Supervisie zang  

Rik van de Rijdt 
Zang

Anne-Marijn Smulders
Zang

Agaath Verspeten
Dans/Coördinatie 


MusicAllFactory - Jongeren

Sofie Dirkx
Zang

Geertje Hochstenbach
Spel/Regie 

Veronique van Iersel
Dans 

Marnix Wetzer
Correpetitie 


MusicAllFactory - Junior

Geertje Hochstenbach
Spel 

Marnix Wetzer
Zang 

Sofie Dirkx
Zang

Veronique van Iersel
Dans 

Jelle Ruijssenaars
Zang 

Mark van Haasteren
Spel 


Musical4U - Tilburg 

Barbara van den Eerenbeemt
Zang 

Kevin McKee
Theater

Pepijn Roelofs (in memoriam)
Dans

Jelle Ruijssenaars
Zang

THEATERHUIS

Sandra Broekmans
Hoofd theater - programmaleider

Jens Akkermans 
Docent theater
Coördinator LOT
Projectleider LINK Jongerentheater

Hidde Brouwers
Docent theater
Coördinator Weekendschool
Projectleider LINK Jongerentheater

Aafje Dohmen
Docent theater
Theatermaker sociaal domein

Jorg van den Kieboom
Docent theater
Theaterschrijver

Ilse Egter van Wissekerke
Docent spel en dans

Vivian Liebregts
Docent theater

Lieve van Tuijl 
Docent theater
Koorbegeleider

Rietje Beijer
Docent theater
Specialiteit: mensen met een verstandelijke beperking

Myrthe Blankers
Docent theater
Specialiteit: mensen met een verstandelijke beperking

SPECIALFACTORY

Sandra Broekmans
Programmaleider

Myrthe Blankers
Projectcoördinator

Meta de Zeeuw
Projectcoördinator

Houd me op de hoogte!

Schrijf je in voor de Factorium nieuwsbrief