STAF

Sandra Broekmans
Hoofd Theater en Buro Expeditie

Kees Büster
Hoofd Bedrijfsvoering

Leonie van Kelle
Hoofd Onderwijs

Vincent Koreman
Hoofd Cultuureducatie

Bram Reiniers
Hoofd Marketing & Communicatie

Bas Verberk
Directeur / Bestuurder

FACTORIUM ONDERWIJS

Irma Barten
Consulent

Marieke Habraken-Meijers
Consulent

Leonie van Kelle
Hoofd Onderwijs

Petra Schoonenboom
Docent Muziek PO

BEDRIJFSBUREAU

Leony Arendsen
ICT

Bettina Boor
Personeels- en salarisadministratie

Kees Büster 
Hoofd Bedrijfsvoering

Mitch van Grinsven
Financiële administratie

Deniz Mete
Planning

Janine Mooring
Financiële administratie

Paquito Moniz
Klantbeheer

Kathy Nguyen
Medewerker Horeca

Claudy de Vet
Horecacoördinator

MARCOM

Bram Reiniers
Hoofd Marketing & Communicatie

Nicole Vugts
Senior Medewerker Marketing & Communicatie

FACILITAIR

Thea Akkermans
Medewerker Receptie

Yvonne Brockbernd
Medewerker Receptie

Eric van Esch
Medewerker Beheer

Rob van Gestel
Medewerker Beheer

Ruud van Hoppe 
Teamleider Facilitaire Zaken

Tula Inderson
Medewerker Receptie & Beheer

Bas Kimman
Vrijwilliger Beheer

Bas Kolen
Vrijwilliger Techniek

Jaantje de Laat
Medewerker Receptie

Helma Melis
Medewerkers Receptie

Twan Mensen
Medewerker Techniek

Jeroen Smeets
Teamleider Techniek

Roelant Verwey
Medewerker Receptie & Beheer

William van der Voort 
Medewerker Techniek

Berry van Vugt
Medewerker Receptie & Beheer

MUZIEKHUIS

Rosalyn van Aerts-de Groot
Blokfluit | Oriëntatie | Kindertheorie | Kindercursussen | Ensemble

Roland Baak
Drumdocent RAAC

Pieter Bast
Slagwerk | Jazz Atelier | Popfactory

Lieke Beens
Muziekonderwijs

Jeroen van Beers

Accordeon | Oriëntatie

Lucas Beukers
Contrabas | Basgitaar | Popfactory

Cobi Bol
Slagwerk | Djembé | Slagwerktheorie | Oriëntatie

Ronald Boons
Piano

Sander Compeer
Docent onderwijs

Louise Donker
Kinderkoor | Tienerkoor | Specials

Maaike Filmer
Docent onderwijs

Arno Francke
Piano pop | Keyboard

Thomas van Geelen
Cello

Jeroen Geurts
Trombone | Bariton | Euphonium | Tuba

Wim Glorius
Dwarsfluit

Paul Hagenaars
Gitaar | Gitaar+

Bart van Halteren
Elektrisch gitaar | Ukelele

Neel Hannes
Vocal coach | Vocal group

Marcel Hartendorp
Saxofoon

Tatiana van der Heijde
Projectleider VVE

Daniël Held
Kamermuziek

Frank Hermans
Zang

Jeroen van den Hurck
Elektrische gitaar | Coördinator Popfactory 

Niek Jacobs
Trompet

Wessel Maas
Coördinator RAAC

Maartje Knoop
Docent muziek cultuuronderwijs

Odette Kolen-van de Korput
Dwarsfluit

Bart Mathijssen
Onderwijsprojecten

Rob Nederlof
Piano | Clavecimbel | Pianobegeleiding | Pijporgel

Susannah Nieuwenhuizen
Viool

Gert Oude-Sogtoen
Piano | Pianobegeleider | Muzieksafari

Irma van Pamelen
Zang pop

Hadewych Peters
Klarinet | Muzieksafari

Charlotte Knippenberg
Viool | Strijkorkesten | Coördinator Topstroom

Vincent Koreman
Hoofd Cultuureducatie

Valérie Rijckmans
Harp

Rosalie Seinstra
Cello

Leo Smeets
Docent onderwijs

Harry Swinkels
Schrijverklas | Theorie

Kris Verheggen
Stagiaire evenementen & productie

Ruud Verkoeijen
Keyboard

Frank Vugs

Klarinet | Saxofoon

Margreet Wink

Piano

DANSHUIS 

Caissa Aartsen
Afro

Hannah Bastiaens
Jazzdans | Klassiek Ballet

Anastasiia Pavlovna Bezruchko
Contact Improvisatie

Anna Bolte

Capoeira

Patricia Brok
Jazzdans

Alba Calle
Pianobegeleiding

Marie-Claire Celestine
Klassiek Ballet | Peuterdans | Kleuterdans

Sacha van der Graaf
Onderwijsprojecten

Aster Groot
Hip Hop | Klassiek Ballet | Onderwijsprojecten

Reinhild Haun
Pianobegeleiding

Simone Houben
Dansfit | Jazzdans | Klassiek Ballet | Kleuterdans | Dans & beweging senioren

Janine Lamm - Kousemaker
Pianobegeleiding

Breanne Martina
Hip Hop | Onderwijsprojecten

Luisa Parejo
Pianobegeleiding

Sandrijn Pinxt
Hip Hop | Hip Hop crew 'Strike Back'

Rikke Rasmussen
Teamleider Danshuis

Manon van Riel
Social Media

Kevin Ruijters
Moderne dans | Jazzdans

Monique Sanders
Klassiek Ballet

Clara Schönig

Klassiek Ballet

Laura Smeets
Klassiek Ballet

Nele Vandeneede
Docent dans | Onderwijsprojecten

Jos Zijlmans
Capoeira

MUSICALLFACTORY

MusicAllFactory - Junioren

Michelle van Daalhoff
Spel | Regie

Tom Dicke
Correpetitie

André van Hest 
Spel | Regie

Edward Hoepelman
Supervisie zang  

Annefloor Imhoff
Dans

Rik van de Rijdt 
Zang

Anne-Marijn Smulders
Zang | Teamleider MusicAllFactory

Marnix Wetzer

Correpetitie

MusicAllFactory - Jongeren

Sofie Dirkx
Zang

Geertje Hochstenbach
Spel | Regie 

Veronique van Iersel
Dans 

Laurie van Iersel
Dans

Marnix Wetzer
Correpetitie 

MusicAllFactory - Junioren

Pien van Gerven
Zang

Michelle van Daalhoff
Spel

Annefloor Imhoff
Dans

Teun Donders
Spel | regie

Jelle Ruijssenaars
Zang

Musical4U

Lieke Dirkx
Theater

Barbara van den Eerenbeemt

Zang | Coördinator M4U

Jelle Ruijssenaars
Zang

Pepijn Schwartz
Dans

THEATERHUIS

Jens Akkermans 
Docent Theater
Coördinator Landelijke Oriëntatie- en vooropleiding Theater
Projectleider LINK Jongerentheater

Rietje Beijer
Docent Theater
Specialiteit: mensen met een verstandelijke beperking

Myrthe Blankers
Docent Theater
Specialiteit: mensen met een verstandelijke beperking

Sandra Broekmans

Hoofd Theater

Lieke Dirkx
Docent Theater

Florian Slangen
Docent Theater

Clara van Spanje
Docent Theater

Lieve van Tuijl 
Docent Theater
Koorbegeleider

Karlijn Vlug
Docent Theater

Ilse Egter van Wissekerke
Docent Theater
Specialiteit: mensen met een verstandelijke beperking

URBAN HOUSE

Sandra Broekmans
Programmaleider

Leanne Carlisle
Projectleider

Dans

Jody Geijsendorpher
Heels & Hip hop

Adil El-Hammouti
Urban Contemporary

Kevin Joosten
Urban Contemporary

Studio Six

Zeno (Kevin Biemans)
Rap 

Megas (Alexander de Boer)

Music production

Tyler Remst
Stagiair

Skiba (Dennis Westerhout)
Coach

SPECIALFACTORY

Myrthe Blankers
Projectcoördinator

Sandra Broekmans

Programmaleider

Jantie Renne
Onderwijsassistent

Meta de Zeeuw
Projectcoördinator

Houd me op de hoogte!

Schrijf je in voor de Factorium nieuwsbrief