STAF


Directeur / Bestuurder 
Loek Sijbers

Hoofd Cultuureducatie 
Bas Verberk 

Hoofd Theater en Buro Expeditie
Sandra Broekmans

Hoofd Bedrijfsvoering
Kees Büster

Hoofd Marketing & Communicatie
Bram Reiniers

Teamleider Dans
Rikke Rasmussen

Teamleider MusicAllFactory
Anne-Marijn Smulders

ADMINISTRATIE


Hoofd Bedrijfsvoering
Kees Büster 

Klantenservice/receptie
Thea Akkermans
Yvonne Brockbernd 
Tula Inderson

Cursistenadministratie
Liesbeth Mols-Verhoeven

Financiële administratie
Janine Mooring
Mitch van Grinsven

Personeels- en salarisadministratie
Bettina Boor

MARCOM

Hoofd Marketing & Communicatie
Bram Reiniers

Medewerkers Marketing & Communicatie
Naomi Bimbergen
Nena Albers 

FACILITAIR


Planning & Verhuur
Deniz Mete

Teamleider  Facilitaire Zaken
Ruud van Hoppe 

Teamleider Techniek
Jeroen Smeets

Medewerker Techniek
Ewout Willems
Björn Voskuhl
William van der Voort 
Twan Mensen

Vrijwilliger Techniek
Bas Kolen

Medewerkers Beheer
Eric van Esch
Rob van Gestel
Paquito Moniz
Berry van Vugt
Roelant Verwey

Vrijwilligers Beheer
Bas Kimman

Klantenservice/receptie
Thea Akkermans
Yvonne Brockbernd 
Tula Inderson

ICT
Leony Arendsen 

MUZIEKHUIS


Rosalyn van Aerts-de Groot

blokfluit / oriëntatie / kindertheorie / kindercursussen / ensemble

Pieter Bast
slagwerk / jazz workshops / bandworkshop XL

Lieke Beens
muziekonderwijs

Jeroen van Beers
accordeon / oriëntatie

Lucas Beukers
contrabas / basgitaar/ workshop pop / bandworkshop XL

Cobi Bol
slagwerk / djembe/ Ratjetoe orkest / slagwerktheorie, oriëntatie

Ronald Boons
piano

Sander Compeer
docent onderwijs

Louise Donker
kinderkoor, M4U

Peter van Dorst
elektrisch gitaar

Jos van den Dungen
viool / regionaal orkest

Maaike Filmer
docent onderwijs

Margaret Forrest
harp / harpensemble, kunstmix, muziek in beweging

Arno Francke
piano lichte muziek

Thomas van Geelen
cello

Wim Glorius
dwarsfluit

John Groeneveld
hobo

Paul Hagenaars
gitaar / gitaarensemble

Quirien Hagens
cello

Bart van Halteren
elektrisch gitaar

Neel Hannes
vocal coach vocal group

Marcel Hartendorp
saxofoon

Daniël Held
kamermuziek

Frank Hermans
zang

Paul Hoogenboom
klarinet / klarinetensemble

Jeroen van den Hurck
elektrisch gitaar / bandworkshop XL / workshop pop / poptheorie

Niek Jacobs
trompet

Joosje Jochems
Coördinator RAAC 

Irma van Pamelen
zang lichte muziek

Charlotte Knippenberg
viool / strijkorkesten

Maartje Knoop
docent muziek cultuuronderwijs

Odette Kolen-van de Korput
dwarsfluit

Bart Mathijssen
onderwijsprojecten

Rob Nederlof
piano / clavecimbel / pianobegeleiding / pijporgel

Susannah Nieuwenhuizen
viool

Sara Nijsten
cultuuronderwijs

Gert Oude Sogtoen
piano / pianobegeleider

Hadewych Peters
klarinet / oriëntatie

Valérie Rijckmans
harp

Jelle Ruijssenaars
vocal group
onderwijsprojecten

Rosalie Seinstra
cello

Leo Smeets
docent onderwijs

Harry Swinkels
zelf muziek schrijven / theorie

Ruud Verkoeijen
keyboard

Frank Vugs
saxofoon / klarinet / theorie

Margreet Wink
piano / kindercursus piano

URBAN HOUSE & DANSHUIS 


Jody Geijsendorpher

Heels

Anna Bolte
Capoeira

Simone Houben
Kleuter-/ kinderdans / klassiek ballet / jazzdance / dancefit

Esther Berkhout
Klassiek ballet jongeren

Ivan Marin Guarin
Latin Dance

Breanne Martina
Urban Styles

Sandrijn Pinxt
Streetdance / voorstellingsgroep streetdance Strike Back

Nina Ruge
Onderwijsprojecten

Monique Sanders
Klassiek ballet / tapdance
 
Sacha van der Graaf
Onderwijsprojecten

Nele Vandeneede
Docent dans

Manon van Riel
Jazzdance 

Aster Groot
Docent dans

Janine Lamm - Kousemaker
Reinhild Haun
Pianobegeleiding

 

MUSICALLFACTORY


MusicAllFactory - Volwassenen

Ezra van Nassauw
Correpetitie

Tom Dicke
Correpetitie

Michelle van Daalhoff
Spel/Regie

André van Hest 
Spel/Regie

Edward Hoepelman
Supervisie zang  

Rik van de Rijdt 
Zang

Anne-Marijn Smulders
Zang


MusicAllFactory - Jongeren

Sofie Dirkx
Zang

Geertje Hochstenbach
Spel/Regie 

Veronique van Iersel
Dans 

Marnix Wetzer
Correpetitie 


MusicAllFactory - Junior

Geertje Hochstenbach
Spel 

Marnix Wetzer
Zang 

Sofie Dirkx
Zang

Veronique van Iersel
Dans 

Jelle Ruijssenaars
Zang 


Musical4U - Tilburg 

Barbara van den Eerenbeemt
Zang 

Kevin McKee
Theater

Pepijn Schwartz
Dans

Jelle Ruijssenaars
Zang

THEATERHUIS

Jens Akkermans 
Docent theater
Coördinator LOT
Projectleider LINK Jongerentheater

Rietje Beijer
Docent theater
Specialiteit: mensen met een verstandelijke beperking

Myrthe Blankers
Docent theater
Specialiteit: mensen met een verstandelijke beperking

Sandra Broekmans
Hoofd theater - programmaleider

Lieke Dirkx
Docent theater

Jorg van den Kieboom
Docent theater
Theaterschrijver

Vivian Liebregts
Docent theater

Florian Slangen
Docent theater

Clara van Spanje
Docent theater

Lieve van Tuijl 
Docent theater
Koorbegeleider

Hilde van Uden
Docent theater

Ilse Egter van Wissekerke
Docent spel en dans

 

 

SPECIALFACTORY

Sandra Broekmans
Programmaleider

Myrthe Blankers
Projectcoördinator

Meta de Zeeuw
Projectcoördinator

Houd me op de hoogte!

Schrijf je in voor de Factorium nieuwsbrief