De Paarse Olifant
Op het toneel kan alles! Soms is het beetje spannend of juist heel grappig. Bij De Paarse Olifant leren kinderen van 6-8 jaar de basisbeginselen en mogelijkheden van toneelspelen: gekke verhalen verzinnen, rollen bedenken en natuurlijk hoe ze dat kunnen overbrengen. Ze leren hoe ze het publiek op het puntje van hun stoel laat zitten van spanning. En iedere week wordt er iets nieuws bedacht.
Vervolgens kiezen de kinderen en docent een toneelstuk en krijgt iedereen een rol. Daarna wordt er gerepeteerd tot aan de voorstelling die in gespeeld wordt in de Week van de Kleine Artiest, 14 t/m 18 april 2021.
Docenten
Hilde van Uden is afgestudeerd in 2016. Ze houdt van theater met een brutaal randje. Alle kinderen zijn welkom in haar groep om mee te doen met het spelen van korte scenes waarbij het net even anders loopt dan in het gewone leven. Hilde houdt van energie en de lach is altijd dichtbij.
Rebecca Schoolmeesters is een eigenzinnig actrice die van solowerk haar specialisatie heeft gemaakt. Zij is aangesloten bij het Makershuis Tilburg. Eerdere solo’s van Rebecca waren te zien tijdens Het Cafe Theaterfestival en in Theaters Tilburg.
Meer informatie
Neem contact op voor meer informatie!